محل تبلیغات شما

امروز سالروز تولد توست و من پیش تو نیستم نمیدونم چگونه عاشقانه ترين روز خدا رو جشن بگيرم وقتي در كنارم نيستی

چگونه اين لحظه هاي زيبا رو با تو قسمت كنم وقتي حضورت ممكن نيست

دلم مي خواست در كنارم بودي و ميديدي كه

براي روز ميلادت از عميق ترين درياها

از بلندترين كوه ها و از سخت ترين صخره ها خواهم گذشت

كاش در كنارم بودي و مي ديدي كه قلبم را

چگونه در جعبه اي رنگارنگ ميگذارم تا به تو هديه كنم

اما حالا که از هم دوریم بدون كه در سخترين لحظه ها

شادترين روز خدا را تنها جشن گرفته ام

فقط به ياد تو

و زيبا ترين تولد ها ، آن هائيست که در رويا براي کسي ميگيريم که عاشقانه دوستش داريم.اما ایکاش پیشت بودم و باهم تولدت را جشن میگرفتیم. درتمام عمرم یک بار عاشق شدم و وابسته به کسی که برای داشتنش حاضربودم از تمام زیبایی های دنیا بگذرم ، اما حالا به خاطر شادی تو از داشتن تو هم گذشتم تا بفهمی چقدر برام عزیز بودی وتو شدی بهترین عشقم نمی دونم با کدام جمله دوستت دارم” را برایت انشا کنم اما کاملتر از این چیزی ندارم.با یه احساس پاک و یه قلب بی ریا و به اندازه تمام خوبی های دنیا دوستت دارم و برام مقدسی. و این را بدان که "جاي هيچکس را هيچکس ديگر نميتواند پر کند "

برای تو می نویسم…….
برای تویی که قلبت پـاک است…
برای تویی که تنهایی هایم پر ازیاد توست…
برای تویی که آرزوهایت آرزویم است……….

برای تو می نویسم…
برای روز تولدت.

برای لمس بودنت.:

مهربانم

ميدانم امروز بارها و بارها تولدت را تبريک گفته اند شايد واژه هاي تبريک آنها  زيباتر بوده اند اما تبریک دست خالی مرا با سخاوت بی حدت بپذیر.

روز ميلاد تو روز شکفتن غنچه هاي مهربانيست.

بی تو اما در دلم
با تو بودن را جشن میگیرم و ساده میگویم : حس بودن دوباره ات مبارک

اگر باران بودم انقدر مي باريدم تا غبار غم را از دلت پاک کنم اگر اشک بودم مثل باران بهاري به پايت مي گريستم اگر گل بودم شاخه اي از وجودم را تقديم وجود عزيزت ميکردم اگر عشق بودم آهنگ دوست داشتن را برايت مينواختم ولي افسوس که نه بارانم نه اشک نه گل و نه عشق اما هر چه هستم دوستت دارم

عزیزم امروز خیلی دلتنگت بودم

دلم میخواست بهت زنگ بزنم و تولدتو بهت تبریک بگم ولی نخواستم ناراحتت کنم شاید نمیخوای صدامو بشنوی.که فک کنم حتما همینطور هست. اما راستش را بخواهی ترس هم دارم که زنگت بزنم که مبادا با شنیدن صدای من غمگین و ناراحت بشی چون هیچ چیزی ارزش ناراحت کردن تورو نداره عشق من پری جانم.اما ترس از پیام دادن ندارم و همزمان با اینجا بهت پیام تبریک هم میدم

روز تولدت شدو نیستم ولی کنار تو
کاشکی می شد که جونمو هدیه بدم برای تو
درسته ما نمیتونیم این روز و پیش هم باشیم
بیا بهش تو رویامون رنگ حقیقت بپاشیم

ميخوام برات تو روياهام جشن تولد بگيرم

از لحظه لحظه هاي جشن تو,تو خيالم عكس بگيرم

من باشم و تو باشي و فرشته هاي آسمون

به جاي شمع ميخوام برات غماتو آتيش بزنم

هر چي غم و غصه داري يك شبه آتيش بزنم

تو غمهات و فوت بكني منم ستاره بيارم

اشک چشاتو پاک بکنم, نور ستاره بكارم

كهكشونو ستاره هاش درياو موج و ماهياش

بيابونا و بركه هاش بارون و قطره قطره هاش

با هفت تا آسمون پر از گلاي ياس وميخک

بال فرشته ها و عشق و اشتياق و پولک

عاشقتو يه قلب بي قرار و کوچک

فقط مي خوان بهت بگن :.

تولدت مبارک

این روز عزیزترین روز زندگیمه با اینکه کنارم نیستی و تنهام

اما بازم دوستت دارم و تولدتو جشن میگیرم

تولد واژه ای ست در پی معنا شدن، مفهومی ست در تب و تاب رسیدن، تولد گاه بهانه ای ست برای دلتنگ خود شدن، نشانه ای ست برای جستجوی خویش. تولد گاهی بهانه ای ست برای یک جمع دوستانه برای چند لحظه با هم خندیدن، برای خرید یک شاخه گل برای جاری شدن یک قطره اشک و کشیدن آهی از سر دلتنگی. تولد علامتی است پر معنا در سر رسید زندگی ما، گاه بهانه ای ست برای نوشتن یک متن یا سرودن یک شعر، تولد گاه بهانه ای ست برای فریاد بودن، رهایی از پیله ی تنهایی و اندکی به دنبال خود گشتن، تولد مفهومی ست ناپیوسته در زندگی امروز ما و عشق مفهومی ست پیوسته با عشق زندگی کن تا پیوسته متولد شوی

تولدت مبارک پری جانه من

پیام تبریک تولد ، متن تبریک تولد ، جملات زیبای تبریک تولد به همسر ، تولدت مبارک همسرم ، عکس نوشته تولدت مبارک عشقم ، j,gnj lfhv;

مرا تنها نگذار ای پری

عشقی نهان برای همیشه

شروع فصلی نو در زندگی

تو ,روز ,ست ,تولد ,جشن ,ای ,ای ست ,ست برای ,بهانه ای ,گاه بهانه ,در كنارم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سجادشهدوستی Fantacypaint